PozycjonowaniePozycjonowanie stron internetowych

Audyt SEO

Analiza stron internetowych pod kątem widoczności treści w wynikach wyszukiwania oraz pozyskiwania ruchu z wyszukiwarek.

Audyt SEO. Zwiększamy naturalny ruch klientów do strony firmowej, zainteresowanych ofertą Twojej firmy. Zgłoś się do nas w celu promocji Twojej firmy?


 

„Jeśli kogoś nie ma w Google™, znaczy, że w ogóle nie istnieje"

"Danny Sullivan - editor of the Search Engine Watch"

Audyt SEO

Poprawa treści, nawigacji i odnośników na stronie www sprawi, że Państwa serwis stanie się znacznie bardziej przyjazny dla wyszukiwarki.

Wielu właścicieli serwisów www zwraca się do nas w celu doradzenia wybrania właściwej i najbardziej korzystnej strategi promowania serwisu www internecie. Wchodząc na przeciw temu zapotrzebowaniu oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie planowania strategii SEO oraz bieżącą pomoc przy optymalizowaniu witryn internetowych.[/su_quote]

Audyt SEO to raport, przygotowany na podstawie wnikliwej analizy strony internetowej, słów kluczowych, jak również konkurencji.  Audyt SEO ma na celu wykrycie wszelkich błędów na stronie, powodujących mniejszą widoczność w wyszukiwarkach internetowych i zaproponowanie ich skutecznych rozwiązań. Konsekwentnie wdrożony audyt SEO skutkuje poprawą pozycji strony w wyszukiwarkach, zwiększonym ruchem na stronie oraz wyższymi współczynnikami konwersji.

Audyt SEO to analiza:

 • Sprawdzenie poprawności działania serwisu www. Obejmuje sprawdzenie wewnętrznych odnośników, odnośników wychodzących, zawartości treści i zgodności fraz kluczowych.
 • Sprawdzenie użyteczności i funkcjonalności (webusability). Oceniamy, czy użytkownik trafiający na Państwa stronę będzie mógł bez problemów odnaleźć interesujące go informacje/produkt lub usługi.
 • Optymalizacja. Podamy wskazówki dotyczące pozycjonowanej strony www mające na celu poprawę i dostosowanie do obecnie panujących wymogów i standardów webowych.
 • Planowanie strategii SEO. Dobranie odpowiednich fraz kluczowych dla danej branży.  Zaplanowanie działań SEO na najbliższe 6-12 i więcej miesięcy.

Audyt SEO pozwala:

 • zwiększyć przewagę nad konkurencją poprzez polepszenie indeksacji serwisu przez wyszukiwarki internetowe
 • wskazać największe problemy na stronie i ich rozwiązania
 • zwiększyć zyski dzięki zwiększeniu liczby klientów

Audyt stron internetowych

Audyt stron www pod kątem SEO, to czytelny raport (w postaci pliku PDF), w którym wskazane są obszary strony internetowej, które należy poprawić lub uzupełnić aby strona była przyjazna wyszukiwarkom. Sugerowane zmiany korzystnie wpłyną na pozycje strony w wyszukiwarce Google, a to z kolei przełoży się na pozyskanie dodatkowego ruchu na stronie co wpłynie na ilość klientów i zamówień.

Raport zawiera informacje i analizy związane z meta tagami strony głównej i podstron serwisu, treścią zamieszczoną na stronie, warstwą graficzną strony oraz jej kodem źródłowym. Czytelnie przedstawione porady i wskazówki pozwolą w łatwy i szybki sposób dokonać zmian na stronie.

Informacje zawarte w raporcie:

 • analiza meta danych strony głównej i podstron,
 • analiza poprawności kodu źródłowego,
 • poprawna struktura adresów URL,
 • analiza treści strony głównej i podstron,
 • dopasowanie słów kluczowych do podstron,
 • optymalizacja zdjęć i multimediów,
 • poprawa linkowania wewnętrznego,
 • analiza widoczności strony w wyszukiwarkach,
 • analiza słów kluczowych – keyword research,
 • analiza danych z centrum webmastera w Google,
 • implementacja Rich Snippets,
 • analiza robots.txt, sitemap.xml itp.
 • analiza szybkości ładowania strony,
 • raport podsumowujący.

Cena za wykonanie audytu strony internetowej uzależniona jest od jej wielkości i złożoności. Cennik dla małych stron takich jak strony firmowe, strony prywatne czy hobbystyczne, różnić się będzie od tego przeznaczonego dla dużych i obszernych serwisów i portali takich jak sklepy internetowe, serwisy ogłoszeniowe, portale społecznościowe czy fora internetowe.

Nasze usługi

Wykorzystujemy technologie marketingowe i media społecznościowe, aby skutecznie pozyskiwać klientów i zwiększać przychody firm.


Google Ads [Search]

Marketing wymaga przygotowania strategii komunikacji. To pierwszy i bardzo istotny krok w działaniach promocyjnych, który spowoduje skuteczne poinformowanie klientów o naszej ofercie i zaoszczędzi budżet kampanii.

Google Ads [Produkty]

Google Ads, to skuteczne i najważniejsze narzędzie marketingowe w digital marketingu. W reklamy Google Ads wyświetlane w wyszukiwarce Google oraz na stronach partnerów Google, klikają klienci, którzy świadomie szukają produktu lub usługi. Chcesz pozyskać nowych klientów, koniecznie musisz być w Google Ads.

Google Ads [Remarketing]

Twoi klienci są w mediach społecznościowych? Przygotujemy profesjonalną reklamę oferty Twojej firmy i aktywnie dotrzemy do nich.Poprowadzimy Twoje działania w social media i pokażemy, jakie efekty przynosi budowanie społeczności w Internecie.

Google Ads [Gmail & YouTobe]

Pozycjonowanie stron internetowych – to jedna z najbardziej skutecznych form pozyskiwania klientów.Pozwala na dotarcie z ofertą do osób potrzebujących Państwa produktów lub usług. Wysoka pozycja w Google, to nie tylko gwarancja wartościowego ruchu na stronie, ale też uznanie wśród konkurencji oraz klientów (pozycja lidera).

Zaufaj naszemu doświadczeniu, które zdobywamy w Digital Marketingu już od 1999 roku

O nas

Wspólnie osiągniemy zamierzone cele biznesowe


Marketingiem internetowym oraz projektami digital zajmujemy się od ponad 15 lat. Doświadczenie zawodowe oraz nowe umiejętności, zdobywamy codziennie, pracując na co dzień z klientami z różnych branż. Nigdy nie ma dwóch takich samych projektów, ponieważ każdy Klient ma swoje wytyczne. Teraz całą swoją wiedzę, możemy przekazać Ci w postaci wsparcia Twojej firmy w działaniach internetowych. .

Pomagamy firmom, pomagamy Start up’om, dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie


About us

Our clients

Trust our clients

 • Współpraca z firmą Visomedia była dobrą decyzją. Wspólnie przygotowaliśmy materiały, a firma wdrożyła skuteczne działania marketingowe, który zwiększyły sprzedaż. Polecam :)
  Agnieszka
 • Sed lobortis quis, convallis non, placerat at, enim. Sed justo fringilla ligula tortor risus, euismod rutrum, libero ipsum dolor sit amet, tortor. Integer a augue ac magna.
  Brandon Ross
 • Lorem ipsum dolor sit amet eleifend vitae, dictum a, dui. Maecenas eu dui quis lacus. Nulla hendrerit laoreet. Vestibulum ante ipsum primis in turpis faucibus volutpat, velit.
  Katarina Johnes
 • Współpraca w zakresie marketingu internetowego z Visomedia.pl pozwoliła nam na osiągnięcie znacznie lepszych efektów, niż gdy prowadziliśmy nasze działania samodzielnie.
 • Pozycjonowanie czyli promocja określonych fraz kluczowych na w wyszukiwarce np: Google.pl staje się co raz bardziej niebezpieczne dla promowanej strony www. Dlatego polecam kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego, które mają na calu zwiększenie ruchu przychodzącego do firmowej strony www. Głównym wyznacznikiem efektów marketingu w Internecie jest ruch użytkowników zainteresowanych ofertą firmy lub sklepu internetowego. Dlatego zapraszam na www.visomedia.pl - zajmujemy się kompleksowym wsparciem firm w marketingu internetowym.
 • Content marketing jest obecnie uznawany za jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Polega na komunikacji z grupą docelową nie poprzez reklamę, ale poprzez edukację, poradę oraz dostarczanie dedykowanych wartościowych treści (artykułów, opisów, recenzji produktów oraz materiałów wideo). Dzięki Visomedia.pl dystrybucja i dotarcie do zdefiniowanych grup odbiorców było o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze!
 • Praesent tincidunt molestie libero mollis porta. Faucibus leo, ac aliquet magna. Vivamus ullamcorper mollis leo, at sagittis mi pellentesque quis. Praesent nec elit tristique.
 • Praesent tincidunt molestie libero mollis porta. Praesent sit amet faucibus leo, ac aliquet magna. Vivamus ullamcorper mollis leo, at sagittis mi pellentesque quis. Praesent nec elit tristique.