Marketing Internetowy Dla Firm

Marketing Internetowy dla Firm

Marketing internetowy to obecnie najlepsza forma promocji Twojej firmy! Zwiększamy sprzedaż i popyt na Twoje produkty i usługi.

Główne cele marketingu w Internecie

Głównym celem marketingu internetowego jest uzyskanie maksymalnego efektu sprzedażowego usług i produktów oferowanych za pomocą stron internetowych.
Marketing internetowy i umiejętne zastosowanie jego narzędzi jest kluczowym elementem e-biznesu – w przypadku rynku internetowego bariery wejścia dla firm są tak niskie, że powoduje to gwałtowny wzrost konkurencji przy optymalnie wysokiej szansie na zdobycie nowych klientów w przypadku sukcesu marketingowego.

INDYWIDUALNA STRATEGIA PROMOCJI TWOJEJ FIRMY?

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojej firmy lub sklepu internetowego, przygotujemy indywidualną strategię promocji Twojego serwisu w internecie

Porozmawiajmy na temat rozwoju Twojej firmy przez internet!
Podaj nam adres firmowej strony www, a my przygotujemy indywidualną strategię marketingową dopasowaną do Twoich potrzeb.

FIRMOWA STRONA LUB SKLEP INTERNETOWY

Jeśli jeszcze nie posiadasz firmowej strony www lub sklepu internetowego to koniecznie trzeba to nadrobić.
Tworzymy serwisy www w oparciu o użyteczność i funkcjonalność, tak by Twój klient mógł znaleźć szybko i łatwo to, co go interesuje, otworzyć witrynę również na urządzeniu mobilnym i szybko skontaktować się z Twoim Biurem Obsługi Klienta.

  • Strony dostosowane do urządzeń mobilnych
  • Strony przygotowane do działań marketingowyh

REKLAMA W GOOGLE ADWORDS

Reklama w Google Adwords to reklama w wyszukiwarce internetowej, która nad wynikami naturalnymi i w kolumnie po prawej stronie prezentuje linki sponsorowane. Jak to działa?

  • Płaci się tylko za kliknięcia, Reklama widoczna jest od razu,
  • Możemy szybko dotrzeć do klientów w konkretnej lokalizacji,
  • Skuteczne rozwiązanie do jednorazowych akcji promocyjnych,
  • Reklama może zostać wyemitowana w wyszukiwarce, sieci partnerskiej i w serwisie YouTube.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie to instrument marketingu internetowego, który pozwala w sposób naturalny i zgodny z regulaminem najpopularniejszej przeglądarki w Polsce Google, znaleźć się w Top 10 wyników wyszukiwania. Dobór odpowiednich słów kluczowych pozwala na trafienie do klienta, który już szuka naszych usług.

CONTENT MARKETING

Content marketing polega na komunikacji z grupą docelową nie poprzez reklamę, ale poprzez edukację, poradę oraz dostarczanie dedykowanych treści (artykułów, opisów, recenzji produktów oraz materiałów wideo), tworzonych z myślą o finalnym kliencie. Takich treści, które są naprawdę wartościowe w oczach grupy docelowej i pomagają jej rozwiązywać problemy (np.: jak wybrać odpowiedniego smartfona, porady żywieniowe, inspiracje do aranżacji łazienki).

Content marketing to jeden z najbardziej efektywnych kanałów generowania leadów, budowania świadomości marki i pozyskiwania nowych użytkowników.

MAILING REKLAMOWY

Kampanie e-mail marketingowe pozwalają tanio i szybko dotrzeć do setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów.

W skład usługi wchodzi projekt graficzny i przygotowanie projektu w formacie html (pocięcie, podlinkowanie).

Istnieje także możliwość zorganizowania kompleksowej obsługi wysyłki mailingu np: przygotowanie bazy danych, skonfigurowanie programu do wysyłki masowej (np: freshmail.pl, getresponse.pl) mailingu, przygotowanie Landig Pages.