PracujemyPracujemy Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00 +48 502 996 055
info@visomedia.pl
E-COMMERCE
Google Ads | SEO
STRONY WWW
Strony firmowe | Sklepy www
ANALITYKA RUCHU I SPZREDAŻY
Google Analytics | SEO Tools
Zapytanie Ofertowe

Marketing Internetowy dla Firm

Marketing Internetowy dla Firm. Głównym celem marketingu internetowego jest uzyskanie maksymalnego efektu sprzedażowego usług i produktów oferowanych za pomocą stron internetowych.
Marketing internetowy i umiejętne zastosowanie jego narzędzi jest kluczowym elementem e-biznesu – w przypadku rynku internetowego bariery wejścia dla firm są tak niskie, że powoduje to gwałtowny wzrost konkurencji przy optymalnie wysokiej szansie na zdobycie nowych klientów w przypadku sukcesu marketingowego.

Skuteczne działania marketingowe skupione na pozyskanie nowych klientów dla Twojej firmy.

INDYWIDUALNA STRATEGIA PROMOCJI TWOJEJ FIRMY?

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojej firmy lub sklepu internetowego, przygotujemy indywidualną strategię promocji Twojego serwisu w internecie

Jeśli jeszcze nie posiadasz firmowej strony www lub sklepu internetowego to koniecznie trzeba to nadrobić.
Tworzymy serwisy www w oparciu o użyteczność i funkcjonalność, tak by Twój klient mógł znaleźć szybko i łatwo to, co go interesuje, otworzyć witrynę również na urządzeniu mobilnym i szybko skontaktować się z Twoim Biurem Obsługi Klienta.

  • Strony dostosowane do urządzeń mobilnych
  • Strony przygotowane do działań marketingowyh

REKLAMA W GOOGLE ADWORDS

Reklama w Google Adwords to reklama w wyszukiwarce internetowej, która nad wynikami naturalnymi i w kolumnie po prawej stronie prezentuje linki sponsorowane. Jak to działa?

  • Płaci się tylko za kliknięcia, Reklama widoczna jest od razu,
  • Możemy szybko dotrzeć do klientów w konkretnej lokalizacji,
  • Skuteczne rozwiązanie do jednorazowych akcji promocyjnych,
  • Reklama może zostać wyemitowana w wyszukiwarce, sieci partnerskiej i w serwisie YouTube.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to instrument marketingu internetowego, który pozwala w sposób naturalny i zgodny z regulaminem najpopularniejszej przeglądarki w Polsce Google, znaleźć się w Top 10 wyników wyszukiwania. Dobór odpowiednich słów kluczowych pozwala na trafienie do klienta, który już szuka naszych usług.

Content marketing

Content marketing polega na komunikacji z grupą docelową nie poprzez reklamę, ale poprzez edukację, poradę oraz dostarczanie dedykowanych treści (artykułów, opisów, recenzji produktów oraz materiałów wideo), tworzonych z myślą o finalnym kliencie. Takich treści, które są naprawdę wartościowe w oczach grupy docelowej i pomagają jej rozwiązywać problemy (np.: jak wybrać odpowiedniego smartfona, porady żywieniowe, inspiracje do aranżacji łazienki).

Content marketing to jeden z najbardziej efektywnych kanałów generowania leadów, budowania świadomości marki i pozyskiwania nowych użytkowników.

Zobacz nasze pozostałe usługi:

 

Leave a Reply