Marketing Internetowy Dla Firm

Serwisy internetowe

Strony internetowe

tworzymy według indywidualnych specyfikacji i zapotrzebowań Klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku usług internetowych daje nam możliwość wykreowania nowoczesnych, niezawodnie funkcjonujących stron WWW i serwisów internetowych. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie.

Sklepy internetowe

odwiedzane są na całym świecie przez tysiące użytkowników. W ciągu zale dwie kilku lat stały się istotną gałęzią handlu, wpisując się tym samym na stałe w światowe rynki sprzedaży towarów.
Tworząc sklepy internetowe (e-commerce) skupiamy się na analizie oferty Klienta, rozważamy możliwości niezawodnej promocji sprzedawanych przez Niego produktów, dostosowujemy tworzone projekty do specyfiki branży w której działa.

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o dopracowanie i sprawdzone przez wielu użytwkoników na całym świecie  rozwiązania technlogiczne.

 

Administrowanie firmową stroną internetową polega na przejęciu obowiązków związanych z bieżącą aktualizacją, marketingiem i rozwojem serwisu www od firmy zleceniodawcy i przejęciu jej obsługi przez nasz dział administratorów i copywriter’ów.

Hosting (serwery www, konta pocztowe)

Naszym klientom oferujemy wsparcie dotyczące konfiguracji serwerów, instalację pracowniczych skrzynek pocztowych, archiwizacje danych.

Szybkość i przepustowość łącz internetowych, którymi dysponujemy, jest elementem mającym bezpośredni wpływ jakość użytkowania serwisu www pzrez Państwa klientów. Aby zapewnić najwyższą jakość proponowanych rozwiązań, wszystkie serwery połączone są z siecią Internet szerokopasmowymi łączami w technologii światłowodowej do kilku niezależnych operatorów. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty hostingowej.