Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami internetowymi

Nadzorujemy i koordynujemy projekty internetowe dbając o terminowość i cel biznesowy.

Zakres i złożoność planowanego projektu może stanowić bardzo duże wyzwanie dla firmy lub organizacji. Ryzyko jest tym większe jeśli brakuje osób i doświadczenia przy realizacji projektów o podobnej skali i charakterze. W efekcie tego ryzyko, które związane jest z niepowodzeniem jest zbyt duże na co firma nie może sobie pozwolić.

Oferujemy Państwu pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu internetowego. Z nami projekt będzie prowadzony mądrze, przejrzyście, terminowo i z zachowaniem świetnej komunikacji. Nasze doświadczenie sprawi, że projekt zostanie poprowadzony sprawnie i do celu.

Serwisy internetowe

Zarządzanie projektem mającym na celu wdrożenie serwisu internetowego.

Analityka Internetowa

Implementacja systemów pomiarowych analizujących ruch i zachowanie się użytkowników oraz mierzenia skuteczności działań internetowych.

E-commerce

Zarządzanie projektem mającym na celu wdrożenie sklepu internetowego lub platform sprzedażowych.

Systemy płatności online

Implementacja systemu płatności do funkcjonującego serwisu internetowego.

Marketing Internetowy

Zarządzanie procesem wdrożenia projektu marketingowego: metody promocji, opracowanie strategii, optymalizacja kampanii, mierzenie skuteczności działań.

Generowanie leadów sprzedażowych

Wdrożenie stron Landing Page do generowania leadów kontaktowych.

Dlaczego konsultacje e-marketingowe to dobry pomysł?

Jeśli zakładasz firmę lub ją posiadasz i planujesz działania promocyjne w internecie to zdobycie odpowiedniej wiedzy w tym zakresie jest dobrym pomysłem.
Dlaczego?
Internet to dzisiaj podstawowe źródło poszukiwania informacji o produktach i usługach. To niezwykle efektywne narzędzie, idealne do tego, aby zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Świat marketingu online kryje w sobie nieograniczone możliwości. Trzeba je tylko poznać i … zacząć stosować.
Aktualnie konkurencja w internecie jest już bardzo duża i nie wystarczy jedynie założenie strony internetowej/sklepu internetowego. To dopiero początek „przygody”. Aby zacząć zarabiać trzeba sprawić, aby internauci dowiedzieli się o naszej stronie (strona powinna być łatwo dostępna w sieci), sprowadzić ich na stronę (nakłonić do odwiedzenia witryny) i przekształcić w klientów (sprawić, aby z odwiedzających stali się kupującymi) .

Trzeba więc wypracować indywidualną strategię biznesowo-marketingową, która będzie skuteczna i sprawi, że biznes w sieci przyniesie oczekiwane dochody.
Cały czas jednak przedsiębiorstwa mają problem z właściwym wykorzystaniem internetu do działań marketingowo-sprzedażowych i często błądzą próbując różnych technik i wybierając niewłaściwe narzędzia i strategie. Czasem nie posiadają też odpowiedniego know-how, aby prowadzić skuteczne działania przynoszące zwrot z inwestycji.

Pozwól nam wskazać Tobie/Twojej firmie jak wykorzystać potencjał marketingowy internetu!

What I do

  • Pozycjonowanie, SEO
  • Konfigurowanie reklam Adwords
  • Content marketing
  • Email marketing
  • Marketing Make Money

Skontaktuj się ze mną, aby doprecyzować potrzeby i omówić warunki współpracy