Zarządzanie projektami
[block_title padding_desc=”” title=”Zarządzanie projektami internetowymi”]

Nadzorujemy i koordynujemy projekty internetowe dbając o terminowość i cel biznesowy.

[/block_title]

Zakres i złożoność planowanego projektu może stanowić bardzo duże wyzwanie dla firmy lub organizacji. Ryzyko jest tym większe jeśli brakuje osób i doświadczenia przy realizacji projektów o podobnej skali i charakterze. W efekcie tego ryzyko, które związane jest z niepowodzeniem jest zbyt duże na co firma nie może sobie pozwolić.

Oferujemy Państwu pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu internetowego. Z nami projekt będzie prowadzony mądrze, przejrzyście, terminowo i z zachowaniem świetnej komunikacji. Nasze doświadczenie sprawi, że projekt zostanie poprowadzony sprawnie i do celu.

[services_small title=”Serwisy internetowe” icon=”steadysets-icon-cloud” icon_color=”#4e89c9″ dynamic_content_type=”content” dynamic_content_content=”Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum, lacus et vulputate, velit nulla commodo sem.”]Zarządzanie projektem mającym na celu wdrożenie serwisu internetowego.[/services_small][services_small title=”Analityka Internetowa” icon=”steadysets-icon-star” icon_color=”#4e89c9″ dynamic_content_type=”content” dynamic_content_content=”Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum, lacus et vulputate, velit nulla commodo sem.”]Implementacja systemów pomiarowych analizujących ruch i zachowanie się użytkowników oraz mierzenia skuteczności działań internetowych.[/services_small]
[services_small title=”E-commerce” icon=”steadysets-icon-box” icon_color=”#4e89c9″ dynamic_content_type=”content” dynamic_content_content=”Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum, lacus et vulputate, velit nulla commodo sem.”]Zarządzanie projektem mającym na celu wdrożenie sklepu internetowego lub platform sprzedażowych.[/services_small][services_small title=”Systemy płatności online” icon=”steadysets-icon-pencil” icon_color=”#4e89c9″ dynamic_content_type=”content” dynamic_content_content=”Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum, lacus et vulputate, velit nulla commodo sem.”]Implementacja systemu płatności do funkcjonującego serwisu internetowego.[/services_small]
[services_small title=”Marketing Internetowy” icon=”steadysets-icon-tablet” icon_color=”#4e89c9″ dynamic_content_type=”content” dynamic_content_content=”Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum, lacus et vulputate, velit nulla commodo sem.”]Zarządzanie procesem wdrożenia projektu marketingowego: metody promocji, opracowanie strategii, optymalizacja kampanii, mierzenie skuteczności działań.[/services_small][services_small title=”Generowanie leadów sprzedażowych” icon=”steadysets-icon-cube” icon_color=”#4e89c9″ dynamic_content_type=”content” dynamic_content_content=”Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum, lacus et vulputate, velit nulla commodo sem.”]Wdrożenie stron Landing Page do generowania leadów kontaktowych.[/services_small]

Dlaczego konsultacje e-marketingowe to dobry pomysł?

Jeśli zakładasz firmę lub ją posiadasz i planujesz działania promocyjne w internecie to zdobycie odpowiedniej wiedzy w tym zakresie jest dobrym pomysłem.
Dlaczego?
Internet to dzisiaj podstawowe źródło poszukiwania informacji o produktach i usługach. To niezwykle efektywne narzędzie, idealne do tego, aby zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Świat marketingu online kryje w sobie nieograniczone możliwości. Trzeba je tylko poznać i … zacząć stosować.
Aktualnie konkurencja w internecie jest już bardzo duża i nie wystarczy jedynie założenie strony internetowej/sklepu internetowego. To dopiero początek „przygody”. Aby zacząć zarabiać trzeba sprawić, aby internauci dowiedzieli się o naszej stronie (strona powinna być łatwo dostępna w sieci), sprowadzić ich na stronę (nakłonić do odwiedzenia witryny) i przekształcić w klientów (sprawić, aby z odwiedzających stali się kupującymi) .

Trzeba więc wypracować indywidualną strategię biznesowo-marketingową, która będzie skuteczna i sprawi, że biznes w sieci przyniesie oczekiwane dochody.
Cały czas jednak przedsiębiorstwa mają problem z właściwym wykorzystaniem internetu do działań marketingowo-sprzedażowych i często błądzą próbując różnych technik i wybierając niewłaściwe narzędzia i strategie. Czasem nie posiadają też odpowiedniego know-how, aby prowadzić skuteczne działania przynoszące zwrot z inwestycji.

Pozwól nam wskazać Tobie/Twojej firmie jak wykorzystać potencjał marketingowy internetu!

What I do

[list_item title=”Pozycjonowanie, SEO”][list_item title=”Konfigurowanie reklam Adwords”][list_item title=”Content marketing”][list_item title=”Email marketing”][list_item title=”Marketing Make Money”]

    Skontaktuj się ze mną, aby doprecyzować potrzeby i omówić warunki współpracy