O firmie

Czym się zajmujemy

Głównym polem działania Visomedia.pl jest planowanie skutecznych strategii marketingowych dla przedsiębiorców dostrzegających ogromny potencjał Internetu w zdobyciu nowych klientów. Wykorzystujemy wszystkie kanały dotarcia do Klienta jakie występują w Internecie. Używamy reklam reklam Google Ads, Facebook Google oraz technik pozycjonowania stron w celu generowania ruchu Klientów do strony firmowej.

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy od wielu lat zajmują się marketingiem internetowym. Skuteczny marketing potrzebuje czasu i zasobów. Nasz zespół składa się wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Między nami są inżynierowie informatyki, programiści, graficy komputerowi oraz specjaliści od mediów społecznościowych. Współpracujemy również ze specjalistami z innych dziedzin np: copywriterów, blogerów.

Co nas wyróżnia na tle innych?

Wyróżniają nas lata doświadczeń, pełen profesjonalizm oraz wiedza techniczna i praktyczna, którą stale pogłębiamy. Doświadczenie zdobyte w ciągu 20 lat na rynku marketingu internetowego pozwala nam sądzić, że potrafimy dostarczyć rozwiązania szyte na miarę każdego naszego klienta.

Jak pracujemy?

Zanim przystąpimy do pracy nad sukcesem biznesowym Twojej firmy, spokojnie analizujemy szanse biznesowe i konkurencje w Twoje branży. Ta analiza pozwala nam realnie ocenić zakres prac oraz budżet marketingowy jaki należy przeznaczyć na skuteczne działania marketingowe.

Dla kogo pracowaliśmy?

W naszym portfolio znajdują się takie marki jak Wierzbicki.pl, Eurotronic.net.pl, Perfumeria Prestige.pl oraz wiele innych uznanych marek na rynku polskim.Szczególną uwagę przykładamy do indywidualnego podejścia do klienta, pracujemy tak, aby być skutecznym i wspólnie osiągać zyski.

Zasady współpracy

Preferujemy jasne i transparentne zasady współpracy z naszymi klientami, począwszy od umów, a skończywszy na jasnym określeniu celów do osiągnięcia oraz klarownymi informacjami o specyfice naszych usług. Uważamy, że w relacjach z naszymi klientami najważniejsza jest zasada „win-win”.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, które zdobywamy w Digital Marketingu już od 1999.

Co robimy

Prowadzimy skuteczne działania marketingowe w internecie, skupione na zwiększenie ruchu potencjalnych klientów do Twojej strony firmowej.


Wykorzystujemy wiedzę marketingową i najnowsze technologie informatyczne, jakie dostarcza nam rynek IT w celu promocji firm. Technologie marketingowe jak Google Ads, Facebook Ads, SEO, są obecnie głównymi narzędziami i metodami promocji firm.

Stale obserwujemy zachodzące zmiany i nowości technologiczne i wykorzystujemy je, aby zaistnieć w nowych obszarach, umożliwiających dotarcie do Klienta.
  • Marketing internetowy99%
  • Pozycjonowanie stron firmowych89%
  • Reklamy Google Ads79%
  • Reklamy Facebook Ads59%

Misja i cele

Partnerstwo


Misją i głównym polem działania Visomedia.pl jest planowanie skutecznych strategii marketingowych dla przedsiębiorców dostrzegających ogromny potencjał Internetu w zdobyciu nowych klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczanie, które pozwala nam wykorzystać najlepsze metody do wypromowania Twojej firmowej strony internetowej. Priorytetem naszych działań jest zwiększenie ruchu użytkowników zainteresowanych ofertą firmy.

Co jest naszym wspólnym celem?

Skupiamy się na Klientach naszego Klienta


Tworząc stronę firmową, przygotowując strategię promocji firmy, skupiamy się na potrzebach klientów naszych klientów. Celem każdej firmy jest zarabiać, dlatego realizujemy kampanię marketingowe, które przynoszą realne korzyści.

Zobacz z kim będziesz współpracować.


Nasz zespół

Our clients

Trust our clients

  • Współpraca z firmą Visomedia była dobrą decyzją. Wspólnie przygotowaliśmy materiały, a firma wdrożyła skuteczne działania marketingowe, który zwiększyły sprzedaż. Polecam :)
    Agnieszka
  • Współpraca w zakresie marketingu internetowego z Visomedia.pl pozwoliła nam na osiągnięcie znacznie lepszych efektów, niż gdy prowadziliśmy nasze działania samodzielnie.
  • Content marketing jest obecnie uznawany za jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Polega na komunikacji z grupą docelową nie poprzez reklamę, ale poprzez edukację, poradę oraz dostarczanie dedykowanych wartościowych treści (artykułów, opisów, recenzji produktów oraz materiałów wideo). Dzięki Visomedia.pl dystrybucja i dotarcie do zdefiniowanych grup odbiorców było o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze!