PracujemyPracujemy Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00 +48 502 996 055
info@visomedia.pl
E-COMMERCE
Google Ads | SEO
STRONY WWW
Strony firmowe | Sklepy www
ANALITYKA RUCHU I SPRZEDAŻY
Google Analytics | SEO Tools
Zapytanie Ofertowe

O firmie

Prowadzimy skuteczne działania marketingowe w Internecie, skupione na zwiększenie ruchu potencjalnych klientów do Twojej strony firmowej.

Skuteczna działania marketingowe

Czym się zajmujemy

Głównym polem działania Visomedia.pl jest planowanie skutecznych kampanii marketingowych dla przedsiębiorców dostrzegających ogromny potencjał Internetu w zdobyciu nowych klientów.

Wykorzystujemy wszystkie kanały dotarcia do Klienta jakie występują w Internecie. Używamy reklam reklam Google Ads, Facebook Google oraz technik pozycjonowania stron w celu generowania ruchu Klientów do strony firmowej.

Co nas wyróżnia na tle innych?

Wyróżniają nas lata doświadczeń, pełen profesjonalizm oraz wiedza techniczna i praktyczna, którą stale pogłębiamy. Doświadczenie zdobyte w ciągu 20 lat na rynku marketingu internetowego pozwala nam sądzić, że potrafimy dostarczyć rozwiązania szyte na miarę każdego naszego klienta.

Jak pracujemy?

Zanim przystąpimy do pracy nad sukcesem biznesowym Twojej firmy, spokojnie analizujemy szanse biznesowe i konkurencje w Twoje branży. Ta analiza pozwala nam realnie ocenić zakres prac oraz budżet marketingowy jaki należy przeznaczyć na skuteczne działania marketingowe.


Dla kogo pracowaliśmy?

W naszym portfolio znajdują się takie marki jak Wierzbicki.pl, Eurotronic.net.pl, Perfumeria Prestige.pl oraz wiele innych uznanych marek na rynku polskim.Szczególną uwagę przykładamy do indywidualnego podejścia do klienta, pracujemy tak, aby być skutecznym i wspólnie osiągać zyski.

Zasady współpracy

Preferujemy jasne i transparentne zasady współpracy z naszymi klientami, począwszy od umów, a skończywszy na jasnym określeniu celów do osiągnięcia oraz klarownymi informacjami o specyfice naszych usług. Uważamy, że w relacjach z naszymi klientami najważniejsza jest zasada „win-win”.

 

Partnerstwo

Chcemy być dla Państwa zaufanymi partnerem, dlatego też dbamy o profesjonalną obsługę na każdym kroku. Zanim podpiszemy umowę precyzyjnie ustalamy jej warunki oraz dokładnie tłumaczymy poszczególne etapy pracy nad planem marketingowym. Zależy nam na przyjaznej współpracy oraz na tym, aby zrozumieli Państwo specyfikę marketingu internetowego

Visomedia SEO & SEM

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy od wielu lat zajmują się marketingiem internetowym. Skuteczny marketing potrzebuje czasu i zasobów. Nasz zespół składa się wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Między nami są inżynierowie informatyki, programiści, graficy komputerowi oraz specjaliści od mediów społecznościowych. Współpracujemy również ze specjalistami z innych dziedzin np: copywriterów, blogerów.

Jak pracujemy?

Zanim przystąpimy do pracy nad sukcesem biznesowym Twojej firmy, spokojnie analizujemy szanse biznesowe i konkurencje w Twoje branży. Ta analiza pozwala nam realnie ocenić zakres prac oraz budżet marketingowy jaki należy przeznaczyć na skuteczne działania marketingowe.

Misja i cele

Misją i głównym polem działania Visomedia.pl jest planowanie skutecznych strategii marketingowych dla przedsiębiorców dostrzegających ogromny potencjał Internetu w zdobyciu nowych klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczanie, które pozwala nam wykorzystać najlepsze metody do wypromowania Twojej firmowej strony internetowej. Priorytetem naszych działań jest zwiększenie ruchu użytkowników zainteresowanych ofertą firmy.

Prowadzimy skuteczne działania marketingowe w internecie, skupione na zwiększenie ruchu potencjalnych klientów do Twojej strony firmowej.

Wykorzystujemy wiedzę marketingową i najnowsze technologie informatyczne, jakie dostarcza nam rynek IT w celu promocji firm. Technologie marketingowe jak Google Ads, Facebook Ads, SEO, są obecnie głównymi narzędziami i metodami promocji firm.

Stale obserwujemy zachodzące zmiany i nowości technologiczne i wykorzystujemy je, aby zaistnieć w nowych obszarach, umożliwiających dotarcie do Klienta.

Marketing internetowyTworzymy strategię i plany
SEO | PozycjonowanieWiedza i doświadczanie
Reklamy Google AdsJesteśmy Partnerem Google
Reklamy Facebook AdsStale Żyjemy w Social Media