PracujemyPracujemy Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00 +48 502 996 055
info@visomedia.pl
E-COMMERCE
Google Ads | SEO
STRONY WWW
Strony firmowe | Sklepy www
ANALITYKA RUCHU I SPRZEDAŻY
Google Analytics | SEO Tools
Zapytanie Ofertowe
Visomedia.pl > Strony internetowe

Reklamy Google Ads

GLOBAL STRATEGIES, INSIGHT-DRIVEN TRANSFORMATION

Reklamy Google Ads

kiedyś (Google AdWords) lub inaczej linki sponsorowane, to forma reklamy tekstowej, wyświetlana w wyszukiwarce Google u góry i na dole strony oraz z prawej strony wyników wyszukiwania, dla wybranych słów kluczowych.

Dla reklamodawcy, kampania Google Ads umożliwia:

 • Natychmiastowe pozyskanie ruchu potencjalnych Klientów, zainteresowanych ofertą firmy.
 • Dostęp do szerokiego grona odbiorców, wzrost liczby nowych klientów lub użytkowników serwisu www.
 • Możliwość precyzyjnego dotarcia do ściśle określonej grupy docelowej, za pomocą sprecyzowanych słów kluczowych i reklam produktowych.
 • Dostęp do narzędzi umożliwiających dokładne badanie efektywności kampanii.

Przy ponad 90% udziale w polskim rynku wyszukiwarek, Google stanowi podstawowe medium reklamowe w Internecie.

Wsparcie merytoryczne

Współpracująca z nami, rozwijasz również swoją wiedzę. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. 

Zespół profesionalistów

Wybierając nasze usługi stawiasz na pomoc specjalistów, którzy poprawią pozycje Twojej witryny w Google. Zwiększymy ruch na Twojej stronie, który przełoży się na sprzedaż.

Dlaczego warto wybrać reklamowanie w Google Ads?

Strona internetowa

Strona internetowa dla Twojej firmy. Zaprezentuj swoją ofertę klientom.

Co dla Ciebie zrobimy?

Zaprojektujemy Twoją nową stronę internetową w ten sposób, aby zapewniała firmie konkretne korzyści biznesowe, a potencjalnym Klientom przejrzystą ofertę, łatwą i intuicyjną nawigację. Dzięki nowoczesnym i pro-sprzedażowym rozwiązaniom technologicznym Twój serwis zacznie szybko generować większe zyski, a Klienci dotrą do najważniejszych treści i oferty w zaledwie kilka sekund.

Dobrze zaprojektowany i wykonany serwis internetowy gwarantuje firmie duże korzyści materialne i wizerunkowe. Jest również doskonałym wsparciem tradycyjnych działań marketingowych firmy, a często jednym z ważniejszych jej elementów.

Stworzymy dla Twojej firmy funkcjonalną stronę www, która będzie wyróżniała się na tle konkurencji indywidualną grafiką, kreatywnymi rozwiązaniami oraz optymalnym układem treści, zdjęć, infografik i wszystkich dodatkowych elementów.

Jak będzie wyglądać Twoja strona firmowa?

Strona internetowa to punkt odniesienia oraz ważne kryterium wyboru oferty przez Klientów w każdej branży, dlatego projektując witrynę WWW uwzględnimy wszystkie indywidualne sugestie i preferencje Twojej grupy docelowej uzupełniając je o nasze doświadczanie i wiedzę.

 

Jakie strony tworzymy?

 • firmowe strony internetowe,
 • blogi firmowe,
 • sklepy internetowe,
 • serwisy wizerunkowe,
 • serwisy społecznościowe np: fan pages.

Główne funkcje strony www

 • promocja firmy lub konkretnego produktu,
 • budowa świadomości i wizerunku marki,
 • akwizycja wśród nowych i budowa lojalności obecnych klientów,
 • narzędzie i wsparcie marketingu, PR i komunikacji.

Co wyróżnia nasze strony

 • dostosowanie do pozycjonowania,
 • łatwość nawigacji,
 • edycja treści,
 • zarządzać grafikami,
 • zarządzanie galeriami
 • wykonywać wiele funkcji administracyjnych.

Dlaczego nasza firma?

Jesteśmy doświadczonym zespołem, w skład którego wchodzą specjaliści od grafiki, programowania i marketingu. Takie połączenie daje niespotykane możliwości tworzenia przejrzystych i profesjonalnych stron www. Dodatkowo specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm, znamy potrzeby takich przedsiębiorstw i doskonale je realizujemy. Wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości i przystępnych cen.[/vc_column_text]

SEO Ready

Optymalizacja serwisu internetowego pod wyszukiwarki internetowe, to najistotniejsze działanie z punktu widzenia „Marketingu Internetowego” mające na celu poprawienie widoczności serwisu www w wyszukiwarce. Tworzymy strony przystosowane do pozycjonowania i działań z zakresu marketingu internetowego.

 

Mobilność

Responsywność, cecha strony internetowej, która pozwala dostosowywać się do rozdzielczości, na której jest przeglądana. Mówiąc krótko i prosto – strona responsywna wyświetla się poprawnie (to znaczy jest czytelna, bez zbędnych szczegółów i przewijania na boki) na wszystkich urządzeniach – komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach.

Analityka internetowa

Analityka internetowa to proces, który obejmuje gromadzenie danych, ich analizę, stawianie rekomendacji i podejmowanie działań. Nowoczesne narzędzia analityki internetowej pozwalają gromadzić szerokie spektrum danych i przetwarzać je w celu uzyskania informacji mających wpływ na podejmowane decyzje biznesowe. Business intelligence to dzisiaj nieodzowny element procesu zarządzania przedsiębiorstwem.

Pełna i kompleksowa usługa prowadzenie kampanii Google Ads w zakresie analityki i obsługi technicznej.

Co obejmuje prowadzenie Google Ads?

Kompleksowa obsługa reklam

Wsparcie od a do z

Kompleksowa obsługa konta Google Ads Twojej firmy. Współpracujemy z Tobą od założenia konta po dostarczenie faktur od Google i monitorowanie płatności.

Pełen zakres działań reklamowych

W zakresie budżetu

Realizujemy każdy wybrany cel reklamowy: reklama w wyszukiwarce, kampanie promujące markę, remarketing,  reklamę na YouTube oraz Gmail. Używamy skryptów do optymalizacji kampanii.

Monitorowanie i raportowanie

Pełna kontrola

Na bieżąco monitorujemy wyniki, kontrolujemy parametry prawidłowego działania reklam. Oferujemy dokładne raporty oraz analizy na żądanie.

Kampanie na cały świat

Nic nas nie ogranicza

Tworzymy kampanie w dowolnym języku i kierowane na dowolne miejsca na świecie dostępne w  Google Ads.

Optymalizacja kampanii

Pilnujemy kampanii

Zapewniamy stałą optymalizację kampanii reklamowych miedzy innymi stawek cpc, dobór słów kluczowych, wymianę treści i optymalizację reklam na podstawie CTR.

Dedicated Support

Question Marks and deviou.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean.

Jasne zasady współpracy pomagają lepiej się zrozumieć

Standardy obsługi Klienta

Dedykowany opiekun konta reklamowego Google Ads

Na temat Twojego konta reklamowego Google Ads rozmawiasz i analizujesz tylko z jedną osoba, z opiekunem Twoich kampanii. To opiekun wie, co w trawie piszczy.

Nadzór i wsparcie od Google.pl

Do Twoich kampanii reklamowych mają dostęp specjaliści z Google. W każdej chwili mogą ocenić jej jakość i skuteczność, a to motywuje nas do jeszcze lepszej pracy.

Jasne zasady współpracy

Pracujemy na koncie reklamowym Klienta. Dzięki czemu zarówno my jak i Klienta ma wgląd w dokładne raporty i statystyki kampanii.

Budżet reklamowy na kampanie w Google.pl

Z góry określamy początkowy budżet jaki ma zostać przeznaczony na reklamy Google Ads. Wymagane podpięcie karty kredytowej Klienta do konta reklamowego Klenta.

Share This

Leave a Reply