Marketing Internetowy Dla Firm

Strony internetowe

STRONA MUSI ZARABIAĆ!
Zaprojektujemy Twoją nową stronę internetową w ten sposób, aby zapewniała firmie konkretne korzyści biznesowe, a potencjalnym Klientom przejrzystą ofertę, łatwą i intuicyjną nawigację. Dzięki nowoczesnym i pro-sprzedażowym rozwiązaniom technologicznym Twój serwis zacznie szybko generować większe zyski, a Klienci dotrą do najważniejszych treści i oferty w zaledwie kilka sekund.

Dobrze zaprojektowany i wykonany serwis internetowy gwarantuje firmie duże korzyści materialne i wizerunkowe. Jest również doskonałym wsparciem tradycyjnych działań marketingowych firmy, a często jednym z ważniejszych jej elementów.

Stworzymy dla Twojej firmy funkcjonalną stronę www, która będzie wyróżniała się na tle konkurencji indywidualną grafiką, kreatywnymi rozwiązaniami oraz optymalnym układem treści, zdjęć, infografik i wszystkich dodatkowych elementów.

STRONA MUSI WYGLĄDAĆ!

Strona internetowa to punkt odniesienia oraz ważne kryterium wyboru oferty przez Klientów w każdej branży, dlatego projektując witrynę WWW uwzględnimy wszystkie indywidualne sugestie i preferencje Twojej grupy docelowej uzupełniając je o nasze doświadczanie i wiedzę.

Wycena wykonania stron dla małych i średnich firm

STRONA FIRMOWA
690 zł
Strona przeznaczona dla firm, które nie pozyskują klientów z internetu.
 
Analiza i specyfikacja
Projekt graficzny
do 10 podstron
CMS
Formularz kontaktowy
Projekt logo
Galeria zdjęć
Wersja mobilna
Pomoc techniczna
Serwer pod www 1 rok gratis
 
 
 
 
 
 
 
STRONA FIRMOWA
1390 zł
Strona przeznaczona dla firm wymagający prezentacji większej ilość informacji dla swoich klientów.
 
Analiza i specyfikacja
Projekt graficzny
5-10 podstron
System CMS
Formularz kontaktowy
Projekt logo
Galeria zdjęć
Wersja mobilna
Pomoc techniczna
Mapa Google
Statystyki strony
Optymalizacja pod seo
Slider
Serwer pod www 1 rok gratis
 
 
 
STRONA FIRMOWA PRO
1890 zł
Strona przeznaczona dla firm wymagający prezentacji większej ilość informacji dla swoich klientów oraz intensywnie pozyskują klientów z internetu.
 
Analiza i specyfikacja
Projekt graficzny
10 i więcej podstron
CMS
Formularz kontaktowy
Projekt logo
Galeria zdjęć
Wersja mobilna
Pomoc techniczna
Blog
Mapa Google
Statystyki strony
Optymalizacja pod seo
Integracja z Facebookiem
Skrzynki pocztowe
Slider
Serwer pod www 1 rok gratis

Potrzebujesz nową strone www ? Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

TWORZYMY

 • firmowe strony internetowe,
 • blogi firmowe,
 • sklepy internetowe,
 • serwisy wizerunkowe,
 • serwisy społecznościowe np: fan pages.

GŁÓWNE FUNKCJE SERWISÓW WWW

 • promocja firmy lub konkretnego produktu,
 • budowa świadomości i wizerunku marki,
 • akwizycja wśród nowych i budowa lojalności obecnych klientów,
 • narzędzie i wsparcie marketingu, PR i komunikacji.

CO WYRÓŻNIA NASZE STRONY

 • łatwość nawigacji,
 • edycja treści,
 • zarządzać grafikami,
 • zarządzanie galeriami
 • wykonywać wiele innych funkcji administracyjnych.

DLACZEGO MY?

Jesteśmy doświadczonym zespołem, w skład którego wchodzą specjaliści od grafiki, programowania i marketingu. Takie połączenie daje niespotykane możliwości tworzenia przejrzystych i profesjonalnych stron www. Dodatkowo specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm, znamy potrzeby takich przedsiębiorstw i doskonale je realizujemy. Wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości i przystępnych cen.

SEO READY

Optymalizacja serwisu internetowego pod wyszukiwarki internetowe, to najistotniejsze działanie z punktu widzenia “Marketingu Internetowego” mające na celu poprawienie widoczności serwisu www w wyszukiwarce.   Tworzymy strony przystosowane do pozycjonowania i działań z zakresu marketingu internetowego.

MOBILNOŚĆ

Responsywność, cecha strony internetowej, która pozwala dostosowywać się do rozdzielczości, na której jest przeglądana. Mówiąc krótko i prosto – strona responsywna wyświetla się poprawnie (to znaczy jest czytelna, bez zbędnych szczegółów i przewijania na boki) na wszystkich urządzeniach – komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach.

ANALITYKA INTERNETOWA

Analityka internetowa to proces, który obejmuje gromadzenie danych, ich analizę, stawianie rekomendacji i podejmowanie działań. Nowoczesne narzędzia analityki internetowej pozwalają gromadzić szerokie spektrum danych i przetwarzać je w celu uzyskania informacji mających wpływ na podejmowane decyzje biznesowe. Business intelligence to dzisiaj nieodzowny element procesu zarządzania przedsiębiorstwem.