PracujemyPracujemy Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00 +48 502 996 055
info@visomedia.pl
E-COMMERCE
Google Ads | SEO
STRONY WWW
Strony firmowe | Sklepy www
ANALITYKA RUCHU I SPRZEDAŻY
Google Analytics | SEO Tools
Zapytanie Ofertowe
Visomedia.pl > Marketing Internetowy

Marketing Internetowy

Google Ads | Facebook Ads | Pozycjonowanie | SEO | 360°

Kompleksowa usługa marketingu w internecie – zwiększ zasięg widoczności firmy we wszystkich mediach internetowych.

Marketing Internetowy dla Firm. Głównym celem marketingu internetowego jest uzyskanie maksymalnego efektu sprzedażowego usług i produktów oferowanych za pomocą stron internetowych.
Marketing internetowy i umiejętne zastosowanie jego narzędzi jest kluczowym elementem e-biznesu – w przypadku rynku internetowego bariery wejścia dla firm są tak niskie, że powoduje to gwałtowny wzrost konkurencji przy optymalnie wysokiej szansie na zdobycie nowych klientów w przypadku sukcesu marketingowego.

Skuteczne działania marketingowe skupione na pozyskanie nowych klientów dla Twojej firmy.

INDYWIDUALNA STRATEGIA PROMOCJI TWOJEJ FIRMY?

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojej firmy lub sklepu internetowego, przygotujemy indywidualną strategię promocji Twojego serwisu w internecie

Jeśli jeszcze nie posiadasz firmowej strony www lub sklepu internetowego to koniecznie trzeba to nadrobić.
Tworzymy serwisy www w oparciu o użyteczność i funkcjonalność, tak by Twój klient mógł znaleźć szybko i łatwo to, co go interesuje, otworzyć witrynę również na urządzeniu mobilnym i szybko skontaktować się z Twoim Biurem Obsługi Klienta.

 • Strony dostosowane do urządzeń mobilnych
 • Strony przygotowane do działań marketingowyh

REKLAMA W GOOGLE ADWORDS

Poruszane tematy [pokaż]

Reklama w Google Adwords to reklama w wyszukiwarce internetowej, która nad wynikami naturalnymi i w kolumnie po prawej stronie prezentuje linki sponsorowane. Jak to działa?

 • Płaci się tylko za kliknięcia, Reklama widoczna jest od razu,
 • Możemy szybko dotrzeć do klientów w konkretnej lokalizacji,
 • Skuteczne rozwiązanie do jednorazowych akcji promocyjnych,
 • Reklama może zostać wyemitowana w wyszukiwarce, sieci partnerskiej i w serwisie YouTube.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to instrument marketingu internetowego, który pozwala w sposób naturalny i zgodny z regulaminem najpopularniejszej przeglądarki w Polsce Google, znaleźć się w Top 10 wyników wyszukiwania. Dobór odpowiednich słów kluczowych pozwala na trafienie do klienta, który już szuka naszych usług.

Content marketing

Content marketing polega na komunikacji z grupą docelową nie poprzez reklamę, ale poprzez edukację, poradę oraz dostarczanie dedykowanych treści (artykułów, opisów, recenzji produktów oraz materiałów wideo), tworzonych z myślą o finalnym kliencie. Takich treści, które są naprawdę wartościowe w oczach grupy docelowej i pomagają jej rozwiązywać problemy (np.: jak wybrać odpowiedniego smartfona, porady żywieniowe, inspiracje do aranżacji łazienki).

Content marketing to jeden z najbardziej efektywnych kanałów generowania leadów, budowania świadomości marki i pozyskiwania nowych użytkowników.

Wsparcie merytoryczne

Współpracująca z nami, rozwijasz również swoją wiedzę. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. 

Zespół profesionalistów

Wybierając nasze usługi stawiasz na pomoc specjalistów, którzy poprawią pozycje Twojej witryny w Google. Zwiększymy ruch na Twojej stronie, który przełoży się na sprzedaż.

Marketing 360

POBIERZ OFERTĘ GOOGLE ADS Pobierz aktualną ofertę wraz z cennikem prowadzenia kampanii Google Ads.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Potrzebujesz wsparcia lub pomocy? Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji. Postaramy się wyjaśnić, czy reklamy Google Ads są dobre dla Twojego biznesu. Po prostu zadzwoń do nas.

+48 502 996 055
Strona kontakt 

Get A Quote

Pełna i kompleksowa usługa prowadzenie kampanii marketingowej w internecie

Zakres działań marketingowych 360°

Kompleksowa obsługa reklam

Wsparcie od a do z

Kompleksowa obsługa konta Google Ads Twojej firmy. Współpracujemy z Tobą od założenia konta po dostarczenie faktur od Google i monitorowanie płatności.

Pełen zakres działań reklamowych

W zakresie budżetu

Realizujemy każdy wybrany cel reklamowy: reklama w wyszukiwarce, kampanie promujące markę, remarketing,  reklamę na YouTube oraz Gmail. Używamy skryptów do optymalizacji kampanii.

Optymalizacja kampanii

Pilnujemy kampanii

Zapewniamy stałą opiekę i optymalizację kampanii reklamowych. Pilnujemy stawek cpc, dobieramy wartościowe pod kątem konwersji słowa kluczowe. Tworzymy ciekawe reklamy tekstowe  zwiększające CTR . Pilnujemy kosztów pozyskania konwersji, oraz optymalizujemy kampanie Pla pod kątem ROAS. 

Bez ograniczeń

wykorzystujemy wszystkie możliwości systemu Google Ads

Prowadzać kampanie reklamowe Google Ads, wykorzystujemy wszystkie dostępne funkcje i możliwości jakie oferuje system Google.  Celem jest konwersja w postaci zapytań ofertowych lub zakupów w sklepie internetowym.

Kampanie na cały świat

Nic nas nie ogranicza

Tworzymy kampanie w dowolnym języku i kierowane na dowolne miejsca na świecie dostępne w  Google Ads.

Monitorowanie i raportowanie

Pełna kontrola

Na bieżąco monitorujemy wyniki, kontrolujemy parametry prawidłowego działania reklam. Oferujemy dokładne raporty oraz analizy na żądanie.

Dlaczego warto wybrać reklamowanie w Google Ads?

Ponieważ reklamy Google Ads są obecnie najbardziej skutecznym sposobem promocji usług i produktów w Internecie. Łącząc reklamy Google Ads z pozycjonowaniem stron internetowych uzyskujemy bardzo skuteczny model promocji i reklamy firmy lub sklepu internetowego w Internecie.

Precyzja dotarcia do klienta

Reklamy Google Ads umożliwiają precyzyjne dostosowanie reklamy, w zależności od docelowej grupy odbiorców.

Reklama może być wyświetlana:

 • W wybranych przez reklamodawcę regionach.
 • W określonych godzinach.
 • Według określonej częstotliwości.

Dla przykładu, Google Ads, umożliwia reklamowanie oferty firmy (np. Restauracji), tylko w godzinach jej funkcjonowania, czyli po godzinie zamknięcia, reklama automatycznie się wyłącza i reklamodawca nie ponosi żadnych kosztów.

Reklamy Google Ads jako forma linków sponsorowanych, standardowo rozliczana jest za efekt, w postaci kliknięcia w daną reklamę. Przy wyliczaniu ceny za poszczególne kliknięcie, bierze się pod uwagę:

 • Konkurencyjność frazy
 • Jakość reklamy
 • Długość trwania kampanii bez przerw w emisji reklam

Korzystając z Google Ads w Polsce, uzyskujemy dodatkowe efekty wyświetlania reklamy w wyszukiwarkach na portalach www.onet.pl i www.interia.pl. Oba portale w swoich wyszukiwarkach, korzystają z silnika firmy Google, umożliwiając tym samym, wyświetlanie reklam Google Ads.

Na czym polega zarządzanie kampaniami Google Ads?

Google Ads działa w oparciu o model opłaty za kliknięcie PPC (an. Pay Per Click). Koszty pojedynczych kliknięć są bardzo zróżnicowane w zależności od m. in. konkurencyjności frazy oraz pozycji reklamy w sekcji i wahają się od kilku groszy do kilku złotych.

Promocja w sieci reklamowej Google Ads (patrz także reklama kontekstowa) funkcjonuje podobnie do reklamy Google Ads w płatnych wynikach wyszukiwania. Różnicą jest emisja przekazu nie na stronach wyszukiwarki Google, a w innych witrynach internetowych, o tematyce związanej z promowanymi hasłami (np. forach, blogach internetowych, tematycznych serwisach www itd.), zgłoszonych przez właścicieli do udziału w programie. Rozliczana jest analogicznie, przy czym koszty pojedynczych kliknięć są zwykle niższe.

Zalety kampanii / reklamy Ads:

 • Krótki czas oczekiwania na efekty.
 • Pełna kontrola nad przebiegiem i kosztami kampanii.
 • Gwarancja emisji reklamy.
 • Możliwość różnicowania przekazu ze względu na profil odbiorcy lub grupy docelowej.
 • Nie wymaga ingerencji w strukturę witryny.
 • Reklamy Google Ads umożliwią precyzyjne targetowanie reklam na określone regiony zarówno poprzez wyszukiwarkę, jak i partnerskie witryny.
 • Dzięki rozliczaniu kampanii za kliknięcia mamy pewność, że żadna wydana złotówka nie zostanie zmarnowana.

Ile to kosztuje?

Koszt obsługi reklam Google Ads

Koszt obsługi Google Ads

Co oferujemy?

Pełna obsługa konta reklamowego Google Ads

W zakres naszej pracy wchodzi kompleksowa obsługa konta reklamowego Google Ads, czyli bieżąca optymalizacja, raportowanie oraz wdrożeniem analityki i śledzenia konwersji.

 • Nasze wynagrodzenie dla kampanii na terenie Polski to 18% wydanej kwoty budżetu reklamowego, nie mniej niż 450 zł netto miesięcznie.
 • Kampanie na rynki zagraniczne, rozliczane są indywidualnie – skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnej wyceny.
 • Im wyższy budżet na reklamy Google Ads, tym więcej możliwości możemy wdrożyć optymalizując kampanię reklamowa.
 • Im wyższe wynagrodzenie, tym więcej czasu możemy poświęcić na obsługę Twoich kampanii.
Koszt obsługi reklam Gogle Ads

Koszt obsługi od 550 zł / netto / miesięcznie

Koszt obsługi Google Ads

Co oferujemy?

Pełna obsługa konta reklamowego Google Ads

W zakres naszej pracy wchodzi kompleksowa obsługa konta reklamowego Google Ads, czyli bieżąca optymalizacja, raportowanie oraz wdrożeniem analityki i śledzenia konwersji.

 • Nasze wynagrodzenie dla kampanii na terenie Polski to 15% wydanej kwoty budżetu reklamowego, nie mniej niż 450 zł netto miesięcznie.
 • Kampanie na rynki zagraniczne, rozliczane są indywidualnie – skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnej wyceny.
 • Im wyższy budżet na reklamy Google Ads, tym więcej możliwości możemy wdrożyć optymalizując kampanię reklamowa.
 • Im wyższe wynagrodzenie, tym więcej czasu możemy poświęcić na obsługę Twoich kampanii.
Koszt obsługi reklam Gogle Ads

Koszt obsługi od 550 zł / netto / miesięcznie

Share This