Google Ads

Współpraca marketingowa

Zgłoś się do nas nowego Klienta, a otrzymasz miesięcznie aż 10 % prowizji przez cały okres współpracy.

Brzmi ciekawie? | Zgłoś się do nas, porozmawiamy o możliwościach.


 

Promuj swoją firmę już dziś, aby jutro mieć nowe zlecenia i klientów.

CEO Konrad Grodecki

Razem osiągniemy więcej!

Zapraszamy do nawiązania z nami stałej współpracy w zakresie wspólnej realizacji projektów związanych z:
 • marketingiem internetowym,
 • wdrożeniami nowych serwisów www,
 • wdrożeniami nietypowych rozwiązań technologicznych,
 • projektów grafiki komputerowej.
Co dziennie spotykamy się z zadaniami, które mogą się okazać trudne w realizacji:
 • Nie ma potrzeby rezygnować z pomysłów lub wyważać zamknięte drzwi!
 • Być może mamy już gotowe odpowiedzi i rozwiązania, które wystarczy tylko zastosować!
Posiadamy sprawny zespół programistów, koderów, grafików, fotografów, którzy są w stanie sprawnie realizować najwymyślniejsze zlecenia.

Dla kogo jest ta oferta?

Zapraszamy do współpracy agencje PR, agencje reklamowe i interaktywne oraz firmy posiadające stałe zlecenia z zakresu kreowania wizerunku, tworzenia stron, serwisów, sklepów i aplikacji internetowych, fotografii, reklamy oraz marketingu internetowego.

Oferujemy stałą współpracę w zakresie:

 • tworzenia gotowych stron internetowych jak również ich elementów (grafika, cięcie szablonów zgodnych z XHTML 1.0, wdrażanie systemu CMS, tworzenie aplikacji dedykowanych pod Klienta),
 • wsparcia działań w zakresie marketingu i PR (tworzenie logotypów, identyfikacji wizualnej, projektów graficznych, pozycjonowania, copy writingu, realizacji sesji zdjęciowych itp.)
 • wsparcia technologicznego (hosting, rejestracja domen, administracja usług sieciowych, kolokacja serwerów itp.)

A może masz własny pomysł na biznes internetowy?

 • Jesteś inwestorem lub po prostu masz pomysł na przedsięwzięcie i poszukujesz partnera technologicznego?
 • A może nawet nie wiesz, że Twój pomysł jest naprawdę dobry?
 • Skontaktuj się z nami, chętnie wesprzemy nowe i rentowne przedsięwzięcia biznesowe i być może zaangażujemy się we wspólną realizację projektu..
Zapraszamy do współpracy!
Zespół Visomedia.pl

Google Ads [Search]

Marketing wymaga przygotowania strategii komunikacji. To pierwszy i bardzo istotny krok w działaniach promocyjnych, który spowoduje skuteczne poinformowanie klientów o naszej ofercie i zaoszczędzi budżet kampanii.

Google Ads [Produkty]

Google Ads, to skuteczne i najważniejsze narzędzie marketingowe w digital marketingu. W reklamy Google Ads wyświetlane w wyszukiwarce Google oraz na stronach partnerów Google, klikają klienci, którzy świadomie szukają produktu lub usługi. Chcesz pozyskać nowych klientów, koniecznie musisz być w Google Ads.

Google Ads [Remarketing]

Twoi klienci są w mediach społecznościowych? Przygotujemy profesjonalną reklamę oferty Twojej firmy i aktywnie dotrzemy do nich. Poprowadzimy Twoje działania w social media i pokażemy, jakie efekty przynosi budowanie społeczności w Internecie.

Google Ads [Gmail & YouTobe]

Pozycjonowanie stron internetowych – to jedna z najbardziej skutecznych form pozyskiwania klientów. Pozwala na dotarcie z ofertą do osób potrzebujących Państwa produktów lub usług. Wysoka pozycja w Google, to nie tylko gwarancja wartościowego ruchu na stronie, ale też uznanie wśród konkurencji oraz klientów (pozycja lidera).

Zaufaj naszemu doświadczeniu, które zdobywamy w Digital Marketingu już od 1999 roku

O nas

Wspólnie osiągniemy zamierzone cele biznesowe


Marketingiem internetowym oraz projektami digital zajmujemy się od ponad 15 lat. Doświadczenie zawodowe oraz nowe umiejętności, zdobywamy codziennie, pracując na co dzień z klientami z różnych branż. Nigdy nie ma dwóch takich samych projektów, ponieważ każdy Klient ma swoje wytyczne. Teraz całą swoją wiedzę, możemy przekazać Ci w postaci wsparcia Twojej firmy w działaniach internetowych. .

Pomagamy firmom, pomagamy Start up’om, dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie


About us

Our clients

Trust our clients

 • Współpraca z firmą Visomedia była dobrą decyzją. Wspólnie przygotowaliśmy materiały, a firma wdrożyła skuteczne działania marketingowe, który zwiększyły sprzedaż. Polecam :)
  Agnieszka
 • Współpraca w zakresie marketingu internetowego z Visomedia.pl pozwoliła nam na osiągnięcie znacznie lepszych efektów, niż gdy prowadziliśmy nasze działania samodzielnie.
 • Content marketing jest obecnie uznawany za jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Polega na komunikacji z grupą docelową nie poprzez reklamę, ale poprzez edukację, poradę oraz dostarczanie dedykowanych wartościowych treści (artykułów, opisów, recenzji produktów oraz materiałów wideo). Dzięki Visomedia.pl dystrybucja i dotarcie do zdefiniowanych grup odbiorców było o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze!

Dodaj komentarz