PracujemyPracujemy Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00 +48 502 996 055
info@visomedia.pl
E-COMMERCE
Google Ads | SEO
STRONY WWW
Strony firmowe | Sklepy www
ANALITYKA RUCHU I SPRZEDAŻY
Google Analytics | SEO Tools
Zapytanie Ofertowe

Czy muszę aktualizować moją stronę internetową?

Visomedia.pl > Blog Marketingowy > Firma w internecie > Czy muszę aktualizować moją stronę internetową?

Masz już swoją stronę ale nie jest ona aktualizowana ? A może nie masz czasu się tym zajmować ?

Nie ma problemu! W trakcie naszej działalności nie raz spotkaliśmy się z takimi przypadkami. Co więcej, sami tworzyliśmy strony internetowe, na których do tej pory klient nie wprowadził zmian, nie dodał nowych produktów, czy też aktualności. Wynika to z wielu czynników, najważniejsze z nich to:

  • nieumiejętność poruszania się po systemie CMS
  • brak czasu
  • brak chęci zmian
  • oraz wiele, wiele innych…

Niestety, takie postępowanie sprawia, że nasza strona internetowa staje się coraz bardziej bezużyteczna, ponieważ nasi potencjalni klienci szybko zorientują się, że strona nie jest aktualizowana, a same roboty wyszukiwarek nie lubią jak na stronach się nic nie zmienia, nie przybywa podstron czy też nowych treści.

To całkiem zrozumiałe, z uwagi na fakt, iż dla wyszukiwarek strony częściej aktualizowane, z dużą ilością treści są bardziej wartościowe niż te z 4 podstronami i tymi samymi tekstami od iluś lat. Dla ludzi też tak jest. Strona z 50 podstronami jest bardziej wartościowa niż strona z 4 podstronami. Z tej o większej ilości podstron dowiemy się na pewno więcej niż z tej drugiej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze?, skorzystaj z naszej oferty.

  Google wyróżnia mobilne strony internetowe !
Avatar of Konrad Grodecki
About the author

Certyfikowany specjalista Google Ads & Pozycjoner.
Marketingiem internetowym oraz projektami digital zajmuje się od ponad 15 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując na początku swojej kariery w małych i średnich firmach, a następnie w dużych międzynarodowych korporacjach.
Teraz całą swoją wiedzę, mogę przekazać Tobie w postaci wsparcia Twojej firmy w działaniach internetowych. Pomagam firmom, pomagam Start up’om, dowiedz się, jak mogę pomóc twojej firmie.

Najnowsze komentarze

Visomedia.pl