Czy muszę aktualizować moją stronę internetową?
Jak szybko sprawdzić linki wychodzące ze strony
Jak szybko sprawdzić linki wychodzące ze strony?
12 maja, 2014
Nagłówki H1, H2, H3, H4
Nagłówki h1,h2,h3 na stronie www
13 maja, 2014
Show all

Czy muszę aktualizować moją stronę internetową?

Masz już swoją stronę ale nie jest ona aktualizowana ? A może nie masz czasu się tym zajmować ?

Nie ma problemu! W trakcie naszej działalności nie raz spotkaliśmy się z takimi przypadkami. Co więcej, sami tworzyliśmy strony internetowe, na których do tej pory klient nie wprowadził zmian, nie dodał nowych produktów, czy też aktualności. Wynika to z wielu czynników, najważniejsze z nich to:

  • nieumiejętność poruszania się po systemie CMS
  • brak czasu
  • brak chęci zmian
  • oraz wiele, wiele innych…

Niestety, takie postępowanie sprawia, że nasza strona internetowa staje się coraz bardziej bezużyteczna, ponieważ nasi potencjalni klienci szybko zorientują się, że strona nie jest aktualizowana, a same roboty wyszukiwarek nie lubią jak na stronach się nic nie zmienia, nie przybywa podstron czy też nowych treści.

To całkiem zrozumiałe, z uwagi na fakt, iż dla wyszukiwarek strony częściej aktualizowane, z dużą ilością treści są bardziej wartościowe niż te z 4 podstronami i tymi samymi tekstami od iluś lat. Dla ludzi też tak jest. Strona z 50 podstronami jest bardziej wartościowa niż strona z 4 podstronami. Z tej o większej ilości podstron dowiemy się na pewno więcej niż z tej drugiej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze?, skorzystaj z naszej oferty.

Konrad Grodecki
Konrad Grodecki
Certyfikowany specjalista Google Ads & Pozycjoner. Marketingiem internetowym oraz projektami digital zajmuje się od ponad 15 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując na początku swojej kariery w małych i średnich firmach, a następnie w dużych międzynarodowych korporacjach. Teraz całą swoją wiedzę, mogę przekazać Tobie w postaci wsparcia Twojej firmy w działaniach internetowych. Pomagam firmom, pomagam Start up’om, dowiedz się, jak mogę pomóc twojej firmie.

Komentarze są wyłączone.