Wizerunek firmy w internecie
Czytanie media planu - czyli o co tej agencji reklamowej chodzi?
Czytanie media planu – czyli o co tej agencji reklamowej chodzi?
18 lipca, 2017
Czym się zajmuje Menedżer projektu internetowego?
2 maja, 2019
Show all

Wizerunek firmy w internecie

Pozytywy wizerunek firmy

Pozytywy wizerunek firmy

Tworzenie wizerunku firmy w internecie.

SEO Wizerunkowe polega na wprowadzeniu do internetu pozytywnych treści o firmie, korporacji lub osobie prywatnej, a następnie wypozycjonowanie tych treści do minimum pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.pl

Treści te powinny pojawić się w momencie gdy internauta wpisuje zapytanie do wyszukiwarki na słowa związane z nazwą firmy, produktem lub np: nazwisko i imię konkretnej osoby.

Treści muszą i mogą być różne i pochodzić z różnych źródeł. Jednakże źródła czyli strony www posiadające owe treści muszą reprezentować sobą serwisy o poprawnej tematyce.

Materiałami, które pozytywnie opisują wizerunek klienta mogą być: artykuły sponsorowane, opisy recenzji, filmy, wpisy na branżowych blogach tematycznych. Możliwości jest dużo i które zostaną wykorzystane zależy od ustaleń z klientem.

Jaki jest cel kreowania wizerunku ?
SEO Public Relations to bardzo skuteczna strategia budowania wizerunku firm w sieci. Jako narzędzie wspomagające PR, nie jest jeszcze powszechnie stosowane przez firmy. Natomiast często się zdarza, że osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z daną firmą analizują dane zawarte w internecie. Dane takie szybko można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę, nazwę firmy lub nazwisko osoby o której nam zależy. Wyniku takich poszukiwań osoba szukająca informacji dowiaduje się o faktach, które nie koniecznie mogą być przychylne danej firmie lub osobie.

Bez wątpienia działania kreujące pozytywny wizerunek przynoszą pożądane i niezmiernie korzystne efekty.

SEO Wizerunkowe łączy dwie techniki:

  • pozycjonowanie i optymalizację stron internetowych
  • z działaniami PR.

SEO Wizerunkowe jest ogniwem łączącym strony internetowe posiadające w swojej treści pozytywny wizerunek naszej firmy.

Tradycyjne pozycjonowanie daje możliwość odnalezienia linku do naszej strony internetowej, nie ma niestety wpływu na pozostałe wyniki, jakie nam się wyświetlą w Googlach. Natomiast SEO Wizerunkowe ma wpływ na pozostałe linki i jest wspaniałym narzędziem do tworzenia pozytywnego wizerunku naszej firmy na tle konkurencji.

Dlaczego my?

Posiadamy zespół copywriterów, który profesjonalnie przygotuje materiały budujące pozytywny wizerunek firmy. Nasze kilku letnie doświadczenie w pozycjonowaniu zapewni wysoką pozycję tych artykułów w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu potencjalni klienci po wpisaniu nazwy firmy, lub produktu – zobaczą pozytywne informacje.

Co oferujemy: Napisanie i umieszczenie pozytywnych artykułów na temat firmy lub osoby prywatnej. Przygotowanie filmu i innych treści multimedialnych i umieszczenie ich np: w serwisie YouTube.com. Wypromowanie (wypozycjonoewanie) tych treści w wyszukiwarce Google.pl

Konrad Grodecki
Konrad Grodecki
Certyfikowany specjalista Google Ads & Pozycjoner. Marketingiem internetowym oraz projektami digital zajmuje się od ponad 15 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując na początku swojej kariery w małych i średnich firmach, a następnie w dużych międzynarodowych korporacjach. Teraz całą swoją wiedzę, mogę przekazać Tobie w postaci wsparcia Twojej firmy w działaniach internetowych. Pomagam firmom, pomagam Start up’om, dowiedz się, jak mogę pomóc twojej firmie.

1 Comment

  1. BartekOstaszewski pisze:

    Ciezko jest znalezc https://www.visomedia.pl w googlach na niektore slowa kluczowe, przydaloby sie pozycjonowanie, polecam podpiac sie podpiac system wymiany linkow, im wiecej masz podstron tym wiecej punktow otrzymasz. Punkty mozesz przeznaczyc na linki do twojej strony czyli masz seo za darmo.
    Wystarczy wpisac w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda, ruch na stronie powinien wzrosnac nawet kilka razy
    pozdro

Dodaj komentarz