PracujemyPracujemy Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00 +48 502 996 055
info@visomedia.pl
E-COMMERCE
Google Ads | SEO
STRONY WWW
Strony firmowe | Sklepy www
ANALITYKA RUCHU I SPRZEDAŻY
Google Analytics | SEO Tools
Zapytanie Ofertowe

Mailing reklamowy – przygotowanie szablonów graficznych

Visomedia.pl > Blog Marketingowy > E-mail marketing > Mailing reklamowy – przygotowanie szablonów graficznych

Mailing reklamowy – przygotowanie szablonów graficznych

Mailing reklamowy – przygotowanie szablonów dla reklam i korespondencji mailowej oraz przystosowanie strony do newsletterów

Mailing reklamowy w postaci Newsletterów pozwala budować relacje z klientami i prezentować im najświeższe oferty w szybki i przystępny sposób.

Właściciel witryny, może w łatwy sposób użyć Newslettera, aby poinformować dowolną grupę użytkowników o nowych promocjach w sklepie. Może również przesłać kod rabatowy lub życzenia świąteczne. Wszystko po to, aby tworzyć i utrzymywać relacje z klientami.

Przygotowanie strony landing page

Przygotowane przez nas strony w połączeniu z newsletterem pozwalają śledzić upodobania klientów i w ten sposób przesyłać im mailowo informacje o powiązanych produktach.

Projektowani mailingow
Projektowani mailingow

W oparciu o informacje dotyczące charakteru danej działalności dostosowujemy wygląd szablonu mailowego i newslettera. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane szablony były kompatybilne z jak największą liczbą programów do obsługi poczty.

Oszczędzimy ci czasochłonnej pracy nad newsletterem i zadbamy o to by wiadomości mailowe i newslettery stały się wizytówką Twojej działalności i zawierały wszystkie niezbędne informacje wraz z logiem Twojej firmy.

Zobacz również:

  Wdrożenie nowego newslettera - drukarniaspeed.pl
Avatar of Konrad Grodecki
About the author

Certyfikowany specjalista Google Ads & Pozycjoner.
Marketingiem internetowym oraz projektami digital zajmuje się od ponad 15 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując na początku swojej kariery w małych i średnich firmach, a następnie w dużych międzynarodowych korporacjach.
Teraz całą swoją wiedzę, mogę przekazać Tobie w postaci wsparcia Twojej firmy w działaniach internetowych. Pomagam firmom, pomagam Start up’om, dowiedz się, jak mogę pomóc twojej firmie.

Leave a Reply

Najnowsze komentarze

Visomedia.pl